CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Дали сте биле искористени?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Дали сте биле искористени?   Вто Дек 02, 2008 8:33 pm

Едноставно прашање...мој одговор...охоо..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Сре Дек 03, 2008 1:40 pm

дааа сум била...од другарка.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Сре Дек 03, 2008 2:47 pm

и јас исто бев искористена од другарки
се дружеа со мене само колку да ме искористуваат...ама сега нека се дружат со куклите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Сре Дек 03, 2008 4:19 pm

Eheeee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Сре Дек 03, 2008 4:43 pm

мислам дека сме биле скоро сите искористени за другарство..така??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Сре Дек 03, 2008 9:12 pm

и за другарство и за многу други работи од многу други луѓе..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Сре Дек 03, 2008 11:22 pm

ПФфффф МИЛИОООН ПАТИ !Сите од секаде гледат да извлечат нешто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Чет Дек 04, 2008 6:31 pm

не мене ми се има случено само еднаш,а ке биде и последен пат..никој нема да прави будала од мене!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Чет Дек 04, 2008 9:37 pm

Нема шанса да биде последен и ме искористиле и ке ме користат ама којзнае уште колку пати тоа нема да престане Smile Е ако де што има врска
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Чет Дек 04, 2008 11:00 pm

Не е лошо чувството да бидеш искористен .. даваш и ти ударат клоца ... баш возбудливо доживување нели ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Пет Дек 05, 2008 4:36 pm

МНОГУ ВОЗБУДЛИВО
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Пет Дек 05, 2008 10:52 pm

уффф повозбудливо од тоа нема хахаххаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Пет Дек 05, 2008 11:59 pm

нема нема јас ви викам хахахах абе дефинитивно чувството е лошо нели бидејки некој те прави будала на здрав памет а тоа тие ребрање до немај каде ахахаххахаха чувството е навистина лошо ама неможеш да знаеш кога пак некој друг ке те заебе Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Саб Дек 06, 2008 12:00 am

па нормално
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Саб Дек 06, 2008 2:43 pm

ее тешко екога некој ќе си поигра со тебе ама се’ се враќа, се’ се плаќа..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Саб Дек 06, 2008 8:42 pm

и на што ќе го трошиш твојот живот..на одмаздување на лица кои не го заслужиле твоето внимание?

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Нед Дек 07, 2008 10:25 pm

си го терам животот..да бе на нив ке трошам времето..има и други,не се тие единствени
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Пон Дек 08, 2008 11:59 pm

Така е и јас сум за таа теорија али не се знае никогаш ипак!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Чет Дек 11, 2008 5:32 pm

точно е точно е се се врака се се плака нема што кога тогаш и тој што ме заебал ке осети како е Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Пет Дек 12, 2008 7:33 pm

не се согласувам со комита!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Пет Дек 12, 2008 8:12 pm

ННННЕеееееееееееееееее како не ти се молам немој така сега види со ми праиш добро сепак тоа си е твое мислење а ако не се согласуваш кажи го твоето мислење
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Пет Дек 12, 2008 8:16 pm

@komita@ напиша:
ННННЕеееееееееееееееее како не ти се молам немој така сега види со ми праиш добро сепак тоа си е твое мислење а ако не се согласуваш кажи го твоето мислење
немој толку да се нервираш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Пет Дек 12, 2008 8:19 pm

Јас неееееее само барам објаснување
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Саб Дек 13, 2008 6:20 am

Јас би рекол вака: Нема човек кој не е измамен или пак не е искористен така да да отвориме тема која ке биде вака: -> ИМА ЛИ НЕКОЈ КОЈ НЕ Е ИСКОРИСТЕН ИЛИ ПАК ИМАМЕН?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Саб Дек 13, 2008 3:42 pm

b1g-b3n1 тотално си во правоо. Секој во денешнинава користи, измамува и секој е искористен и измамен !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали сте биле искористени?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: