CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Регистрирајте се Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Регистрирајте се Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Регистрирајте се Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Регистрирајте се Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Регистрирајте се Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Регистрирајте се Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Регистрирајте се Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Регистрирајте се Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Регистрирајте се Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Регистрирајте се Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
Иво (711)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
@komita@ (690)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
Ane (624)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
S0tE (547)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
Dimce* (431)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
Plavuska (394)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
ivan4e (111)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
CoolZone

CoolZone - Услови за регистрирање


И покрај тоа што администраторите ќе се обидат да го избришат или променат секој материјал што носи кршење на закони што е можно побрзо невозможно е да се видат сите пораки и мислења. Вие разбирате дека сите мислења на овој форум ги изразуваат мислењата на авторите им, а не на администраторите, модераторите или вебмастерот (освен мислењата напишани од нив) соодветно тие не носат никаква одговорност.

Се согласувате дека нема да пишувате никаков груб, неприличен, вулгарен, плашлив, омразлив, сексуално ориентиран или било каков материјал кој може да наруши закони. Во спротивно може да се случи ваше банирање од форумот. (И вашиот Интернет провајдер да биде информиран) IP адресата од која ќе ги пишувате вашите мислења ќе биде запишана за да се запазат овие услови. Се согласувате дека вебмастерот, администраторите и модераторите на овој форум имаат право да ги избришат и променат вашите мислења секогаш кога ќе ги нарушите условите. Се согласувате дека секоја информација која ја внесувате може да биде запишана во нашата база. И покрај тоа што оваа информација нема да биде дадена на трети личности без ваше одобрение, вебмастерот, администраторите и модераторите не носат одговорност на хакерските упади кои можат да резултираат со очевидност на вашите податоци.

Системот на овој форум користи cookies за да ја запази информацијата на вашиот компјутер. Тие не содржат никаква информација која ќе ја напишете овде, туку се користат да се подобри функционалноста на форумите. Вашата е-маил адреса се користи само за потврда на регистрацијата (и за испраќање на лозинката ако случајно сте ја заборавиле).

Со кликнување на Согласен сум вие ги примате горенаведените услови.