CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Што слушате во моментов Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Што слушате во моментов Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Што слушате во моментов Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Што слушате во моментов Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Што слушате во моментов Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Што слушате во моментов Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Што слушате во моментов Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Што слушате во моментов Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Што слушате во моментов Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Што слушате во моментов Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Што слушате во моментов Vote_lcapШто слушате во моментов Voting_barШто слушате во моментов Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Што слушате во моментов Vote_lcapШто слушате во моментов Voting_barШто слушате во моментов Vote_rcap 
Иво (711)
Што слушате во моментов Vote_lcapШто слушате во моментов Voting_barШто слушате во моментов Vote_rcap 
@komita@ (690)
Што слушате во моментов Vote_lcapШто слушате во моментов Voting_barШто слушате во моментов Vote_rcap 
Ane (624)
Што слушате во моментов Vote_lcapШто слушате во моментов Voting_barШто слушате во моментов Vote_rcap 
S0tE (547)
Што слушате во моментов Vote_lcapШто слушате во моментов Voting_barШто слушате во моментов Vote_rcap 
Dimce* (431)
Што слушате во моментов Vote_lcapШто слушате во моментов Voting_barШто слушате во моментов Vote_rcap 
Plavuska (394)
Што слушате во моментов Vote_lcapШто слушате во моментов Voting_barШто слушате во моментов Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Што слушате во моментов Vote_lcapШто слушате во моментов Voting_barШто слушате во моментов Vote_rcap 
ivan4e (111)
Што слушате во моментов Vote_lcapШто слушате во моментов Voting_barШто слушате во моментов Vote_rcap 

 

 Што слушате во моментов

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 1:49 am

Без оваа тема неможе да го замислам форумот музика
Во моментов слушам
Нисам нисам (девојка твога друга ) - Зана
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 2:22 am

Моја једина-Елитни одреди

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 2:26 am

Real Love - Мassari
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 2:33 am

Go Ka напиша:
Real Love - Мassari

Омилената песна на Диме Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 2:34 am

[G]irL4[E] напиша:
Go Ka напиша:
Real Love - Мassari

Омилената песна на Диме Wink
ех тој Диме Razz
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 9:27 pm

Lil Wayne ft. The GaMe - My Life
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 9:30 pm

4 minutes - Madonna & Justin
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 9:32 pm

Guns'n'roses - Don't cry

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 9:33 pm

Тоше Проески-Игри без граници
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 9:35 pm

Иво имаш некој повод за тажење ? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 9:36 pm

Не е песната само за тажење, мене лично ме опушта кога ја слушам.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 10:44 pm

јас моментално ги слушам новите српски песни,поточно од Душан Свилар и Кемал Монтено-Није вредно сине мој..... топ балада Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 10:47 pm

No fear-Rasmus
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

Ane

Female Број на мислења : 624
Age : 23
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeСре Окт 29, 2008 4:59 pm

мартин србиновски-така и ке остане.српски мразам
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeСре Окт 29, 2008 5:01 pm

Coldplay - Viva la Vida
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeСре Окт 29, 2008 5:02 pm

Тупак - Changes
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeСре Окт 29, 2008 5:19 pm

Friends will be friends - Queen
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeСре Окт 29, 2008 5:20 pm

ајде да сменам и јас нешо heaeageua Lady GaGa - Just dance
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeСре Окт 29, 2008 5:22 pm

Nelly Ft. Fergie - pa’ party party pa’ party people Smile
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeСре Окт 29, 2008 11:34 pm

Tose Proeski - Without a trace

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeЧет Окт 30, 2008 12:55 am

Корпичка - Владо Јаневски
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeЧет Окт 30, 2008 1:01 am

Добро е кад у шивоту некого волиш и неко те воли....Дино Мерлин и лако да сутиш
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeЧет Окт 30, 2008 1:02 am

Takvi kao ti - Nina Badric
Вратете се на почетокот Go down
ivana

ivana

Female Број на мислења : 48
Age : 29
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeЧет Окт 30, 2008 4:51 am

Ti neznas sto je ljubav - Vesna Pisarovic
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинШто слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitimeЧет Окт 30, 2008 11:29 am

јас епа јас еве ссега си слушам zovu nas ulica od crvena jabuka закон преничка хехе
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Што слушате во моментов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате во моментов   Што слушате во моментов Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Што слушате во моментов
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 6Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до: