CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Пеете ли додека се туширате? Vote_lcapПеете ли додека се туширате? Voting_barПеете ли додека се туширате? Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Пеете ли додека се туширате? Vote_lcapПеете ли додека се туширате? Voting_barПеете ли додека се туширате? Vote_rcap 
Иво (711)
Пеете ли додека се туширате? Vote_lcapПеете ли додека се туширате? Voting_barПеете ли додека се туширате? Vote_rcap 
@komita@ (690)
Пеете ли додека се туширате? Vote_lcapПеете ли додека се туширате? Voting_barПеете ли додека се туширате? Vote_rcap 
Ane (624)
Пеете ли додека се туширате? Vote_lcapПеете ли додека се туширате? Voting_barПеете ли додека се туширате? Vote_rcap 
S0tE (547)
Пеете ли додека се туширате? Vote_lcapПеете ли додека се туширате? Voting_barПеете ли додека се туширате? Vote_rcap 
Dimce* (431)
Пеете ли додека се туширате? Vote_lcapПеете ли додека се туширате? Voting_barПеете ли додека се туширате? Vote_rcap 
Plavuska (394)
Пеете ли додека се туширате? Vote_lcapПеете ли додека се туширате? Voting_barПеете ли додека се туширате? Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Пеете ли додека се туширате? Vote_lcapПеете ли додека се туширате? Voting_barПеете ли додека се туширате? Vote_rcap 
ivan4e (111)
Пеете ли додека се туширате? Vote_lcapПеете ли додека се туширате? Voting_barПеете ли додека се туширате? Vote_rcap 

 

 Пеете ли додека се туширате?

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 12:11 pm

Темата кажува се..повелете ....јас кога се туширам обично рокам музика до крај (концерт на тоше) и си пејам
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 12:15 pm

ЛоЛ , Јас не lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 2:08 pm

Mmmmm i jas isto obozavam da si peam dodeka se tusiram...
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 5:43 pm

Јас грозно пеам lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
Ane

Ane

Female Број на мислења : 624
Age : 23
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 9:27 pm

мојот глас е како расипана плоча,па ретко пеам под туш..хаха
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 1:02 am

ни мојот глас не е баш кој знае што,али обожава, да си пеам со се срце и душа,зашо само така ми се исполнува душичката и за миг ми поминѕваат сите лоши мисли.така да после сум ко нов хаха afro


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 3:21 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 1:59 pm

Епа или пеам или фантазирам нешто .. тоа се двете работи кои ги правам додека се туширам
Вратете се на почетокот Go down
beam

beam

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 6:39 pm

retko peam dodeka se tusiram ama znam da si potpevnam nekoja pesna po nekogas
Вратете се на почетокот Go down
MengelE

MengelE

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 10:01 pm

Само свирам да ги нервирам мојте, а да запеам ке ја селам зградата afro
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeСаб Окт 25, 2008 1:41 am

hehe ne daj boze jas da pocnam da pejam ke pocnat plickite od kupatiloto da pagaat hehe a moze da si pustam nekoja pesnicka hehe ja obozavam igri bez granici od toska hehe tefonot so mene i toj neka pee za mene a ne deka ne si potpevnuvam i jas....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeСаб Окт 25, 2008 11:16 pm

Обично не пеам додека се туширам, ама многу размислувам за се’ и сешто. А и опасно е да пеам зашто после цело маало ќе ги оговара моите гласовни способности Laughing lol!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 9:42 pm

нишо јас само ко че се туширам се релаксирам само ... колку да не мислам на ништо друго
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
ivan4e

ivan4e

Female Број на мислења : 111
Age : 31
Registration date : 2008-10-22

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 10:24 pm

uff i toa kako peaaam ufff...moite mislam deka ke me iselat od doma ama nvm vazno peam:D:D:D
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 10:36 pm

хехе ужвај кој пее зло не мисли...хехе
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 3:23 pm

Lover20 напиша:
хехе ужвај кој пее зло не мисли...хехе

така е љубиша.во право си 99 % само со некои ептен мали искључоци хахаха
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
ivana

ivana

Female Број на мислења : 48
Age : 29
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeЧет Окт 30, 2008 6:39 pm

pa zavisi od raspolozenie ako sum raspolozena se desava nekogas da si zapeam Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeПон Ное 24, 2008 9:44 pm

леле се таленти сме тука бе..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 2:49 am

Е не ке се зезаме хах
Вратете се на почетокот Go down
viktor_mak

viktor_mak

Male Број на мислења : 180
Age : 29
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeВто Дек 02, 2008 10:09 pm

не бре какво пеење. не пеам, завивам Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeСре Дек 31, 2008 4:18 am

Завивањето е вид на пеење Wink
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeСаб Јан 03, 2009 7:48 pm

не би рекла..Smile Ако завивањето е вид пеење - не би сакала да одам на концерти од тој жанр! За вас не знам Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
unFaiThFul giRL*

unFaiThFul giRL*

Female Број на мислења : 17
Registration date : 2009-12-08

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeВто Дек 08, 2009 7:21 pm

.. Хаха нормално дека дека пеем ! =)
.. Обожавам тоаа ! Embarassed Smile
Вратете се на почетокот Go down
АнаБанана

АнаБанана

Female Број на мислења : 3
Age : 24
Локација : Кај Јована.
Registration date : 2011-01-14

Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitimeПет Јан 14, 2011 2:25 am

И тоа како. Концерти.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Пеете ли додека се туширате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пеете ли додека се туширате? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Пеете ли додека се туширате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: