CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Вашиот омилен НБА тим Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Вашиот омилен НБА тим Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Вашиот омилен НБА тим Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Вашиот омилен НБА тим Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Вашиот омилен НБА тим Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Вашиот омилен НБА тим Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Вашиот омилен НБА тим Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Вашиот омилен НБА тим Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Вашиот омилен НБА тим Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Вашиот омилен НБА тим Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Вашиот омилен НБА тим Vote_lcapВашиот омилен НБА тим Voting_barВашиот омилен НБА тим Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Вашиот омилен НБА тим Vote_lcapВашиот омилен НБА тим Voting_barВашиот омилен НБА тим Vote_rcap 
Иво (711)
Вашиот омилен НБА тим Vote_lcapВашиот омилен НБА тим Voting_barВашиот омилен НБА тим Vote_rcap 
@komita@ (690)
Вашиот омилен НБА тим Vote_lcapВашиот омилен НБА тим Voting_barВашиот омилен НБА тим Vote_rcap 
Ane (624)
Вашиот омилен НБА тим Vote_lcapВашиот омилен НБА тим Voting_barВашиот омилен НБА тим Vote_rcap 
S0tE (547)
Вашиот омилен НБА тим Vote_lcapВашиот омилен НБА тим Voting_barВашиот омилен НБА тим Vote_rcap 
Dimce* (431)
Вашиот омилен НБА тим Vote_lcapВашиот омилен НБА тим Voting_barВашиот омилен НБА тим Vote_rcap 
Plavuska (394)
Вашиот омилен НБА тим Vote_lcapВашиот омилен НБА тим Voting_barВашиот омилен НБА тим Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Вашиот омилен НБА тим Vote_lcapВашиот омилен НБА тим Voting_barВашиот омилен НБА тим Vote_rcap 
ivan4e (111)
Вашиот омилен НБА тим Vote_lcapВашиот омилен НБА тим Voting_barВашиот омилен НБА тим Vote_rcap 

 

 Вашиот омилен НБА тим

Go down 
АвторПорака
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Вашиот омилен НБА тим Empty
ПишувањеПредмет: Вашиот омилен НБА тим   Вашиот омилен НБА тим Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 9:03 pm

Кој е вашиот омилен НБА тим ?
Јас сум верен навивач на ЛА Лакерс
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Вашиот омилен НБА тим Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен НБА тим   Вашиот омилен НБА тим Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 1:08 am

мене ми се интересни сите тимови од нба,али највеќе сакам да гледам одличен натпревар меѓу подобрите,а за омилне немам баш


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 4:37 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
dj_Feuerberg

dj_Feuerberg

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

Вашиот омилен НБА тим Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен НБА тим   Вашиот омилен НБА тим Icon_minitimeПет Окт 24, 2008 5:38 pm

ja do pred 2 sezoni gi sakav samo LA Lakers...i uste gi sakam... ama od pred 2 sezoni sum vatren naviac za BOSTON Very Happy! chichko Kevincho Garnet, Paul Pirce i Ray Alen...definitivno najdobro trio...S-M-R-T-O-N-O-S-N-O! ! !
Вратете се на почетокот Go down
dj_Feuerberg

dj_Feuerberg

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

Вашиот омилен НБА тим Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен НБА тим   Вашиот омилен НБА тим Icon_minitimeЧет Ное 06, 2008 11:16 pm

ajde red se redat male ajde red se redaaat....eden po edeen NBA timovi, NBA timovi koi mozat...abe ne ni mozat da ni se fatat za maloto prste Very Happy Boston pak shampion Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Вашиот омилен НБА тим Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот омилен НБА тим   Вашиот омилен НБА тим Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашиот омилен НБА тим
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Спорт :: Кошарка-
Отиди до: