CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Фалбаџии

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Саб Ное 22, 2008 4:48 pm

Да се пофалам, си купив нови фармерки хиихи и блуза Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Саб Ное 22, 2008 5:29 pm

[G]irL4[E] напиша:
Да се пофалам, си купив нови фармерки хиихи и блуза Smile


ајде создравје да си ги носиш и да си ги скинеш со дечкото хаха Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Саб Ное 22, 2008 5:37 pm

фала фала Smile господ здравје да ти даде хахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Саб Ное 22, 2008 6:01 pm

Епа ај и јас да се пофалам си купив нова блузичка =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Саб Ное 22, 2008 6:39 pm

Лилеее и јас си купив нова јакна црна е.гока со здравје да си ја носиш со дечко да ја искинеш

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Ное 23, 2008 12:30 am

со здравје да си ја носиш.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Ное 23, 2008 4:44 am

Go Ka напиша:
Епа ај и јас да се пофалам си купив нова блузичка =)

ајде и ти гока создравје да си ја носиш блузичката и да си фатиш дечко со нејзе хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Ное 23, 2008 1:06 pm

Dimce* напиша:
Go Ka напиша:
Епа ај и јас да се пофалам си купив нова блузичка =)

ајде и ти гока создравје да си ја носиш блузичката и да си фатиш дечко со нејзе хехе
хехе фала фала =) .. само на тоа мислите вие Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Пон Ное 24, 2008 9:38 pm

Гока е најсрамежливо девојче од струмца хехе

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Дек 03, 2008 11:40 pm

Иво напиша:
Гока е најсрамежливо девојче од струмца хехе
хехе сега го гледам овој пост
немоој сега така да зборииш остај ме ..
Имам нови тренеркии =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Дек 03, 2008 11:41 pm

со здравје да си ги трчаш еххеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Дек 03, 2008 11:41 pm

хехе благодарам =) и ти да си купиш нови и поубави Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Дек 03, 2008 11:42 pm

фала фала

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Саб Дек 13, 2008 5:18 am

Јас да се пофалам Нов Мобилен хахаха....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Дек 28, 2008 2:02 pm

ај со здравје да си го користиш..јас ке се пофалам со 4 петки на ден..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Пон Дек 29, 2008 2:09 am

Аууф бравос ане ... ќе те прогласиме за најодлична ученичка на форумот Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Пон Дек 29, 2008 4:28 pm

ама физичко 4 ми стави...е веке не му вежбам па ако сака единица нека ми стави
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Пон Дек 29, 2008 7:15 pm

Ane напиша:
ама физичко 4 ми стави...е веке не му вежбам па ако сака единица нека ми стави
Физичкоо ...најлесно е бре што се сеќираш Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Вто Дек 30, 2008 4:51 pm

значи треба нешто да ви се фалам тука а ? епа незнам што да се фалам ајде денес не бев во школо и си се занимав со форумот Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Дек 31, 2008 4:09 am

Фали се .. за се испофали се тука Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Саб Јан 03, 2009 8:04 pm

Што да се фалам..има многу за фалење. Smile Цел ден гледам филмови хехехе
И бај д веј, да се пофалам, пред два дена добив награда за напишана поема на тема:

„Македонија е земја со исконски традиции, вековна култура и здрава младина“ Smile

(1во мест на конкурс на државно ниво во конкуренција на сите средни училишта во МК од 1ва до 4та година)

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Пет Јан 16, 2009 10:42 pm

Б Р А В О !!!!
ЧЕСТИТКИ ЗА НАШАТА МОДЕРАТОРКА Very Happy:D:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Фед 22, 2009 11:46 am

фалаа хахахах Smile ве сакам мнооогу Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   

Вратете се на почетокот Go down
 
Фалбаџии
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: