CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Дали понекогаш сте љубоморни?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 12, 2008 6:05 pm

@komita@ напиша:
хехеххее одма вас паметот ви лета божем којзнае што ке казам епа не кажувам за инатSmile
па сега не почнувај ако не планираш да довршиш Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 12, 2008 6:09 pm

ФХаха мислиш се секирам ако не довршиш хахахах али убаво ти рече Го Ка хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 12, 2008 6:11 pm

Plavuska напиша:
ФХаха мислиш се секирам ако не довршиш хахахах али убаво ти рече Го Ка хахаха
aa ајде јас под итно си го менам никот ... не можете да се научите на ред
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 12, 2008 11:03 pm

хехеххе не се буни Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 12, 2008 11:05 pm

Ќе го сменам !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 12, 2008 11:34 pm

Неееее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 12, 2008 11:36 pm

епа се нервирам кога се мачите да велите Gо Ка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 12, 2008 11:37 pm

Немој да се нервираш пошо не се мачиме и баш е закон-Го Ка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 12, 2008 11:46 pm

Океј ајде како сакате Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 12, 2008 11:48 pm

Гоки4ка не се нервирај

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Саб Дек 13, 2008 12:08 am

не се тревожи хахахах и не мењај ништо се е под контрола и се е ок
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Саб Дек 13, 2008 12:10 am

Ајјде како ќе кажете
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Саб Дек 13, 2008 6:41 am

Јас не знам што е ЛУБОМОРА никад не сум бил и не сум..!
Ако живееме во ДЕМОКРАТСКА заедница онда не треба да има ЛУБОМОРА според моите закони Smile

Малку поопширно:
- Зборам за лубовна врска пошто ми имат кажано дека токму тука се случуват тие работи..
Не можам да сфатам најискрено зошто да има ЛУБОМОРА тоа навистина не ми е јасно ако пример: (ако гледам дека женската ме сака искрено онда што имам ја да лубоморам и обратно и да приметам дека не ме сака искрено за што да лубоморам) тоа ја не го сфаќам.Викат ако нема лубомора во врската тогаш нема љубов! Ја би рекол таму каде што има лубомора таму нема љубов пошто за мала ситница ќе се скарат ако СУМ сигурен дека ме сака женската или пак не ме сака никад не би лубоморил или обратно.
- Ако се работи за РАБОТА тогаш се мењат муабетите старите викат " ВО РАБОТА АКО НЕМАШ ЛУБОМОРА НЕМА ДА ПОСТИГНЕШ НИШТО " тоа е тоа толку имам за оваа тема.!

Поздрав до сите АНТИ ЛУБОМОРЏИИ ..!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Саб Дек 20, 2008 10:04 pm

Абе братче остај тие работи јас мислам дека незнаеш кога може да те изневери и тогаш се јавува љубомора а знам дека е тоа најлошата работа бидејки и да не направила ништо тогаш ти понесен од чуствата правиш погрешни чекори е тоа е проблемот Razz барем според мене секој си има свое мислење
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Вто Дек 23, 2008 4:21 pm

веке престанувам да бидам љубоморна,затоа што НЕМА причина
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unFaiThFul giRL*

avatar

Female Број на мислења : 17
Registration date : 2009-12-08

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Вто Дек 08, 2009 7:36 pm

..Хмм зависи за шо! Ама не е многу достапна кј мене љубомората =) Фала богу! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали понекогаш сте љубоморни?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: