CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Прва мисла кога се разбудивте...?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Сре Дек 03, 2008 11:50 pm

[G]irL4[E] напиша:
хеххехееххехеххехехе барем за тоа имаш среќа Smile
хех абе се е испланираноо ееехееееее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Сре Дек 03, 2008 11:53 pm

опасни сте вие струмичани Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Сре Дек 03, 2008 11:55 pm

[G]irL4[E] напиша:
опасни сте вие струмичани Smile
ајј во друга тема ќе ти кажам што не снајде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AneFemale Број на мислења : 624
Age : 20
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Чет Дек 04, 2008 3:58 pm

и ние идеме четири!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Чет Дек 04, 2008 11:29 pm

Утрово:
Ц.ц.Ц колкооо саато ? па каснам ( и дури огледало скршив брзајќи )
бтв на дијалект струмички ви го пишам, нема проблем нели? па сигурно не зборам литературно хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_makMale Број на мислења : 180
Age : 25
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Пет Дек 05, 2008 12:29 pm

Ја денес кога се разбудив глеам надвор сонце и си викам ејјј топ ден за бегање од часови Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Пет Дек 05, 2008 11:11 pm

леле денес имам физика тест!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор


Број на мислења : 690
Age : 26
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Пет Дек 05, 2008 11:13 pm

Ајде и како помина на тестот ??????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Пет Дек 05, 2008 11:14 pm

супер! за чудо..хахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор


Број на мислења : 690
Age : 26
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Пет Дек 05, 2008 11:47 pm

бравос бравос иначе кога станав си викам ааааааа добар ден ке има зафрканции во школо и навистина денес денот топ помина зафрканции со професорите абе што да ви расправам хахах Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 06, 2008 2:44 pm

лелее у школу сам попладне ..неее

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ


Male Број на мислења : 711
Age : 26
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 06, 2008 3:04 pm

мераци денес дома.ќе си чачкам дримвивер,фотошоп,у понеделник не се учи..топ

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
viktor_makMale Број на мислења : 180
Age : 25
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 06, 2008 3:09 pm

денес кога станав очекував сонце и добри временски услови за красење, ама се разочарав. не дека е нешо лошо времето ама сакам сонце.
како и да е, се разбудив свеж Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Иво
Админ
Админ


Male Број на мислења : 711
Age : 26
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 06, 2008 8:41 pm

еј ја тапа станав бе..легнав у 2 станав у 8 саат

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
AneFemale Број на мислења : 624
Age : 20
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Пет Дек 12, 2008 7:34 pm

лелее кој ке оди во школо...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор


Број на мислења : 690
Age : 26
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Пет Дек 12, 2008 8:26 pm

кој ке иде во школо да му ...... а сите спијат ццц хахаххахах Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Пет Дек 12, 2008 8:28 pm

Ајде уште пет - шест минути да дремнам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор


Број на мислења : 690
Age : 26
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Пет Дек 12, 2008 8:31 pm

еееееее тоа е може уште малце ..... абе станувај ајде ке касниш..... ама уште малце .... неможжжжееееееееее сссстттааанннуууваајјјјјјј

и мора да станеш што да праиш хехех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Пет Дек 12, 2008 9:39 pm

8 саат? Абе рано било..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Пет Дек 12, 2008 9:46 pm

@komita@ напиша:
еееееее тоа е може уште малце ..... абе станувај ајде ке касниш..... ама уште малце .... неможжжжееееееееее сссстттааанннуууваајјјјјјј

и мора да станеш што да праиш хехех
хаха стварно си незаменлив хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Пет Дек 12, 2008 9:46 pm

уникат Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор


Број на мислења : 690
Age : 26
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Пет Дек 12, 2008 9:52 pm

абе за другите денови незнам ама денес летам хехехе незнам Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Пет Дек 12, 2008 10:08 pm

кај одлета?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор


Број на мислења : 690
Age : 26
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:03 am

абе јас сум тука ама паметот некако ми лета
хехех Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PlavuskaБрој на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:05 am

Ммммм помислив на една личност...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прва мисла кога се разбудивте...?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: