CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Која беше последната СМС порака што сте ја примиле

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Чет Окт 23, 2008 12:26 pm

Мојата последна СМС порака беше од Сања - Ми го честита роденденот Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Окт 24, 2008 2:43 pm

hehe mojata posledna poraka bese od eden srcus sto mn si go postuvam sabalje u u 5 deka bezbedno stgnala vo stip:D
Вратете се на почетокот Go down
milan

avatar

Male Број на мислења : 23
Age : 27
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Окт 24, 2008 4:03 pm

poslednata poraka sto ja dobiv bese vo 1 denes za da odam na kafe kaj drugar
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Окт 24, 2008 5:47 pm

Абе ова нели е дупла тема ... Соте имаш отворено и друга иста тема во Општи муабети Surprised
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Окт 24, 2008 5:51 pm

ццц овој соте значи само збунки да прави...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пон Окт 27, 2008 9:33 am

можете да продолжите да пишувате тука..веќе ја избришав дуплата тема!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пон Окт 27, 2008 6:13 pm

последна СМС порака што ја примив беше од нате-што сме имале домашна.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пон Окт 27, 2008 9:38 pm

еве сеа примив порака која гласи вака : боолно е да те сакам , а ти мене не , болно е да ме сакаш а јас тебе не , но најболно е кога двајцата се сакаме а не можеме да бидеме заедно ! од : не ви кажувам ! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Окт 31, 2008 1:31 am

Јутре у Принц пред школу на кафе, немој да не си дошла!

така ми гласи пораката хахахах

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Окт 31, 2008 2:42 pm

Мојата последна примена порака гласи :
Коо ќе сте пред скаличките јави ми се Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Саб Ное 01, 2008 1:11 pm

Еее што ме изнервира една порака денес:

Најдобриот пријател е секогаш тука во неволја. Прати го ова на пет други броја ако не сакаш да останеш без пријатели!

Ај ти се моЉам, мене ли најде да ме зезаш хахах И плус најтрагично е што немам кредит, а и да имав ... Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Саб Ное 01, 2008 1:21 pm

Незнам како може да се замарат со такви пораки ... Прати на 10 души на 15 души инаку нема да ти се оствари желбата бла бла ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Саб Ное 01, 2008 2:56 pm

дада многу замарантуси се хехе со такви пораки,тој што те смета за пријател ќе те смета и да не му пратиш порака а не морало да се праќа пораки глупости...може некој е без кредит како магде па неможе ко за жал Very Happy хахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Elena.....!

avatar

Број на мислења : 11
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Саб Ное 01, 2008 11:01 pm

GLUPOSTI U BOJA!!!!!!PRIKAZNI ZA MALI DECA......!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Нед Ное 02, 2008 3:51 am

те сакааааааамVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Нед Ное 02, 2008 4:58 am

последната порака....................хмммммм кај ке шетаме вчерва Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Нед Ное 02, 2008 12:32 pm

последна порака ели ми посака добра ноќ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Сре Ное 12, 2008 2:40 am

Последната порака што ја добив од една другарка ми стигна многу е убава пораката Smile Еј кукли4ке мала не земај го животот на шала,се нека ти оди од рака и секој да те сака,да имаш фраери цел ред и да бидеш најсрекна на цел свет.... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Сре Ное 12, 2008 9:52 pm

А ја знам оваа...стварно е убава, за роденден ја имав добиено истата порака Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Сре Ное 12, 2008 10:43 pm

последна порака..морам да ви ја кажам и претпоследната...Иве јас НЕ ДОАЃАМ кај тебе.ИЗВИНИ.циу...и ја таков попизден уклучуем формула да играм да се издувам и после 10 минути...пофторно порака...ИВЕ симни се пред влез ако сакаш да те бубнам хх
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Сре Ное 12, 2008 11:00 pm

Иво напиша:
последна порака..морам да ви ја кажам и претпоследната...Иве јас НЕ ДОАЃАМ кај тебе.ИЗВИНИ.циу...и ја таков попизден уклучуем формула да играм да се издувам и после 10 минути...пофторно порака...ИВЕ симни се пред влез ако сакаш да те бубнам хх


еј иво можам да замислам,каков си бил тие минути,сигурно за малце ќе си го фрлел комјутерот низ прозор,али добро е што на време стигнала пораката од кумашинката хехе silent lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Ное 14, 2008 11:29 pm

последна порака..хмм..Ане класниот ке ни се смени сто посто,а ке ни дојде таа Биг-мама..
кога ја прочитав поракава се натажив,ама којзнае дали е вистина..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пон Ное 17, 2008 3:11 pm

Биг Мама класна ќе ви е? ххахахха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пон Ное 17, 2008 3:23 pm

Ти се оди ли на Водно денес?-тоа бесе мојата последна порака..)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пон Ное 17, 2008 4:05 pm

и ти се оди? хехе Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   

Вратете се на почетокот Go down
 
Која беше последната СМС порака што сте ја примиле
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: