CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Кое е вашето омилено животинче ? Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? Voting_barКое е вашето омилено животинче ? Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Кое е вашето омилено животинче ? Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? Voting_barКое е вашето омилено животинче ? Vote_rcap 
Иво (711)
Кое е вашето омилено животинче ? Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? Voting_barКое е вашето омилено животинче ? Vote_rcap 
@komita@ (690)
Кое е вашето омилено животинче ? Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? Voting_barКое е вашето омилено животинче ? Vote_rcap 
Ane (624)
Кое е вашето омилено животинче ? Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? Voting_barКое е вашето омилено животинче ? Vote_rcap 
S0tE (547)
Кое е вашето омилено животинче ? Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? Voting_barКое е вашето омилено животинче ? Vote_rcap 
Dimce* (431)
Кое е вашето омилено животинче ? Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? Voting_barКое е вашето омилено животинче ? Vote_rcap 
Plavuska (394)
Кое е вашето омилено животинче ? Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? Voting_barКое е вашето омилено животинче ? Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Кое е вашето омилено животинче ? Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? Voting_barКое е вашето омилено животинче ? Vote_rcap 
ivan4e (111)
Кое е вашето омилено животинче ? Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? Voting_barКое е вашето омилено животинче ? Vote_rcap 

 

 Кое е вашето омилено животинче ?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeСре Окт 22, 2008 8:56 pm

Јас ги сакам сите животни , но најмногу сакам кучина . Чував Ротваљер 8 години и ми го отруја . Evil or Very Mad

А кое е вашето ? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
Ane

Ane

Female Број на мислења : 624
Age : 23
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeСре Окт 22, 2008 8:58 pm

највеке сакам бели зајаци и мачки(бели или кафени)
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 7:50 pm

па еве и јас ќе кажам мали слатки кученца или пак пеперутки замислете такво милениче да имате хахаха супер ке биде плус не мора ни да го храните да не правите никакви трошкови,а и нема да ви досаѓа многу многу Very Happy


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 4:28 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинКое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 9:58 pm

hehe jas gi sakam site zivotincinja sekoe zivotince e isto kako bebe ako pocustvuva deka vistinski go sakas se celo srce ke ti ja vozvrai taa ljubov hehe a bate dime so vikas za crvi hehe i tie ne praat trosok a i baska ti go jadat gubreto dupli kar:D)))) hehe
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 1:14 am

Маченца....ама само док се малечки после се досадни Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинКое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 11:48 am

хехе не мора да значи дека се досадни хехе завси еве кај мене во населба пола мачки обозаваат да се галат и само доаѓаат хехе
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 4:31 pm

не сум љубител на животните и така немам некое кое го сакам повеќе
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 4:47 pm

Не само што ми се досадни кога ќе пораснат, ама и многу се митарат, оставаат влакна на сите страни бљак

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 3:28 pm

еј кај мене имаше едно многу добро куче во населба,едно мирно тивко како мене баш хаха како да разбираше кога ќе му кажес дојди доаѓаше кога му викаш бегај или иш си се тргаше на страна,многу го засакав,ама ко за беља го згазија ппред некој ден Crying or Very sad
бог да го прости џеки Sad
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 4:40 pm

Jas sakam najveke kutrinja ali nekoi mali nemam nekoja posebna omilena rasa....ali takvi nekoi mali,slatki,mekani poso od golemi se plasam:D
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 4:42 pm

Чивава како за тебе SmileSmileSmile
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 4:52 pm

Hahhaha zaso kako za mene?Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 4:53 pm

понежно хехех ..
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 4:56 pm

Aaaaaaaa pa da mi sviga da ti kazam...fala na mislenjeto:D
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинКое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 10:41 pm

hehe da da ubavki se civavata ai ne e bas mala rasa hehe edno minice hehe tie se najmali a maco setkaj se so mene i nemas galje;-)
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
Иво

Male Број на мислења : 711
Age : 30
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 1:47 pm

најмногу сакам боксер да имам или хаска
Вратете се на почетокот Go down
https://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

Plavuska

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 3:49 pm

Не не остај ти таа работа знаеш дека се плашам од кучинња а посебно ако е некое големо леле..
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 4:20 pm

Иво таа сака понежни ! хеахиеа
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
ivan4e

ivan4e

Female Број на мислења : 111
Age : 31
Registration date : 2008-10-22

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 11:01 pm

јас сакам мачињаааа такви се мили ...аааа ..ама имам сега најубаво папагалче уфф какво е цело бело....хех
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 11:03 pm

еј гарант мислиш на тоа што го доби за роденден... а дадичке? иначе многу е убаво и слатко,само колку е мирно е тоа незнам?
па затоа кажи ти...
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинКое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 11:21 pm

јас кога би биракл куце би избрал помегу моќ и памет секако би ило сарпланинец или германски овчат дефинитивно најпаметни кучиња и со малку вистинска дресура може да се направат да бидат помирни и од намнирното кутре а поопасни и од најопасното без да се плашиш дека некој ден ќе се сврти против тебе....
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

ivan4e

Female Број на мислења : 111
Age : 31
Registration date : 2008-10-22

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeСре Окт 29, 2008 12:13 am

мирно?што е тоа?хахаха збеснува абе ко сопственичката .... кажи колку сум јас само мирни4ка хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeСре Окт 29, 2008 12:20 am

хаха се метнало значи исто како дадичка,ако ако нема везе,само нека е живо и здраво... хаха позз до дадичка и нејзиното папагалче Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинКое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeСре Окт 29, 2008 1:01 am

а како се вика твоето папагалце а иванце хехе позз до него циуууу
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

ivan4e

Female Број на мислења : 111
Age : 31
Registration date : 2008-10-22

Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitimeСре Окт 29, 2008 3:20 am

бела...хихи
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Кое е вашето омилено животинче ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кое е вашето омилено животинче ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Животни-
Отиди до: