CoolZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeЧет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeСре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Voting_barКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_rcap 
[G]irL4[E] (1887)
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Voting_barКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_rcap 
Иво (711)
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Voting_barКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_rcap 
@komita@ (690)
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Voting_barКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_rcap 
Ane (624)
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Voting_barКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_rcap 
S0tE (547)
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Voting_barКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_rcap 
Dimce* (431)
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Voting_barКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_rcap 
Plavuska (394)
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Voting_barКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_rcap 
viktor_mak (180)
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Voting_barКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_rcap 
ivan4e (111)
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_lcapКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Voting_barКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Vote_rcap 

 

 Кое е вашето омилено животинче ?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
??????
ГостинКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeСре Окт 29, 2008 12:27 pm

hehe pozz go papagalceto od mene hehe :p ;-) ako e kako tebe
bas taman top e heheh
Вратете се на почетокот Go down
ivana

ivana

Female Број на мислења : 48
Age : 29
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 30, 2008 6:15 pm

jas sum golem ljubitel na zivotni gi obozavam macinjata i kucinjata pa ne za dzabe doma imam 4 macinja i edno kuce Smile
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

S0tE

Male Број на мислења : 547
Age : 27
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 30, 2008 6:18 pm

и куче , меѓу четири мачиња ? хеахиеиа тешко нив Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
http://sotezs7.hi5.com
ivana

ivana

Female Број на мислења : 48
Age : 29
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 30, 2008 6:47 pm

они многу добро си се служуваат зошто јас имам паметно и дресирано куче а и докажано е дека вучјаците се многу паметни кучиња позз Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинКое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 30, 2008 10:49 pm

дада најпаметни се тие затоа и ги користат армијата и полицијата и лесни се за дресура....
Вратете се на почетокот Go down
Ane

Ane

Female Број на мислења : 624
Age : 23
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 14, 2008 11:26 pm

уау..како бе така четири мачиња и едно куче?првпат слушам!
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeСаб Ное 15, 2008 7:23 am

Ane напиша:
уау..како бе така четири мачиња и едно куче?првпат слушам!
за се има прв пат Анее
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeСаб Ное 15, 2008 1:09 pm

ivana напиша:
јас сум голем љубител на животни ги обожавам мачињата и кучињата па не за џабе дома имам 4 мачиња и едно куче Smile


ивана баш топ животни имас...хаха што е до мене може да земеш уште две глувчиња и да ги ставиш кај тебе дома,се надевам дека твоите животни топ ќе си поминуваат и дека ќе има добра забава односно брканица...ххаха tongue а стаи и еддно две зајчиња... albino ќе биде уште позабавно lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
Ane

Ane

Female Број на мислења : 624
Age : 23
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeСаб Ное 15, 2008 9:51 pm

се согласувам со Го Ка-за се има првпат
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 17, 2008 3:10 pm

Dimce* напиша:
ivana напиша:
јас сум голем љубител на животни ги обожавам мачињата и кучињата па не за џабе дома имам 4 мачиња и едно куче Smile


ивана баш топ животни имас...хаха што е до мене може да земеш уште две глувчиња и да ги ставиш кај тебе дома,се надевам дека твоите животни топ ќе си поминуваат и дека ќе има добра забава односно брканица...ххаха tongue а стаи и еддно две зајчиња... albino ќе биде уште позабавно lol!

И после ќе има бетер од твоето животинско царство - циркус! И еден акробат и крокодил да си купи па да почне да шета по градови со циркуски шатор lol!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

Dimce*

Male Број на мислења : 431
Age : 32
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 23, 2008 4:39 am

е ако де,барем ќе си најде некаква интересна работа, во ова наша соголена и сиромашна република македонија What a Face Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
Go Ka

Female Број на мислења : 2188
Age : 25
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 23, 2008 2:30 pm

Dimce* напиша:
е ако де,барем ќе си најде некаква интересна работа, во ова наша соголена и сиромашна република македонија What a Face Wink
диме оди во литературната секција да пишуваш не тука да ја жалиш македонија Wink Wink
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 23, 2008 6:23 pm

е ако де не е на одмет и тука хехехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
ivanaaaaaБрој на мислења : 8
Registration date : 2008-12-01

Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 4:48 pm

Сакам многу кучиња и мачиња ама сакам многу хаски.мн се слатки.
Вратете се на почетокот Go down
@komita@
Модератор
Модератор
@komita@

Број на мислења : 690
Age : 30
Registration date : 2008-10-27

Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 11:21 pm

Да ви казам право сакам и кучиња и мачиња.... Куче кое многу го сакам незнам можеби хаска и вучјак многу се мили хехее
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
[G]irL4[E]

Female Број на мислења : 1887
Age : 27
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeСре Дек 03, 2008 1:56 pm

дада најсимпатични се хахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Ane

Ane

Female Број на мислења : 624
Age : 23
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitimeСре Дек 03, 2008 6:54 pm

од кучиња најубави ми се хаските(како што имаше Тоше,онака бело)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Кое е вашето омилено животинче ? - Page 2 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кое е вашето омилено животинче ?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Животни-
Отиди до: