CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Вашиот надимак

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Ное 01, 2008 3:56 pm

Dimce* напиша:
надимакот принц го добив од таа старата адреса принц_димитар хаха и така од тогаш ме завикаа,а незнам ни како ми текна да ја направам тааа адреса,инаку го ка ти како се викаш ?
Гока уствари тоа ми е скратено од моето вистинско име хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Ное 01, 2008 4:10 pm

Go Ka напиша:
Dimce* напиша:
надимакот принц го добив од таа старата адреса принц_димитар хаха и така од тогаш ме завикаа,а незнам ни како ми текна да ја направам тааа адреса,инаку го ка ти како се викаш ?
Гока уствари тоа ми е скратено од моето вистинско име хаха


а како ти е па правилно име,дај кажи не криј,сигурно ништо нема да ти направиме ништо лошо хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Ное 01, 2008 4:27 pm

Dimce* напиша:

а како ти е па правилно име,дај кажи не криј,сигурно ништо нема да ти направиме ништо лошо хехе
па зошто да кријам ... правилното име ми е Гонце
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Ное 01, 2008 7:14 pm

Интересно име ...Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elena.....!

avatar

Број на мислења : 11
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Ное 01, 2008 11:10 pm

надимакк ги има многу најпознат е ецка а мене многу ме нервира други
еленче......ели........енче........ненуш....и така натакаааааа!!!!!!хахаххха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 28
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Нед Ное 02, 2008 12:34 am

Aј јас ке те викам ели може? Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Нед Ное 02, 2008 5:45 am

мојте се безвезни. Менгеле , Марче или Маро rendeer
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Нед Ное 02, 2008 12:24 pm

мароо Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TajfuN

avatar

Број на мислења : 6
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Пон Ное 03, 2008 11:28 pm

STO DA KAZAM JAS ...................
Se vikam IVAN .
Prekar mi e tajfun.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Ное 04, 2008 4:24 pm

TajfuN напиша:
STO DA KAZAM JAS ...................
Se vikam IVAN .
Prekar mi e tajfun.
тајфуне ти ако немаш што да кажеш јас имам
уствари тоа е една мала забелешка
- * Почитувај ги правилата * -


Последната промена е направена од Go Ka на Вто Ное 04, 2008 4:43 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Ное 04, 2008 4:27 pm

Go Ka напиша:
TajfuN напиша:
STO DA KAZAM JAS ...................
Se vikam IVAN .
Prekar mi e tajfun.
тајфуне ти ако немаш што да кажеш јас имам
уствари тоа е една мала забелешка
- * Почитвувај ги правилата * -

така е гока alien
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Чет Ное 06, 2008 5:11 pm

навистина диме со капата изгледа на џокер...хаа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Чет Ное 06, 2008 7:21 pm

Додека Диме се праеше на џокер...возот за европа си замина! SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Чет Ное 06, 2008 10:44 pm

[G]irL4[E] напиша:
Додека Диме се праеше на џокер...возот за европа си замина! SmileSmile

хаха...е да замина,ама ти запри го во куманово...глеј да не ми избега барем од таму натака Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Ное 08, 2008 3:02 am

Куманово одамна го одмина...уште на влезот за Куманово кога ме виде мене хахха се исплаши европа Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Ное 08, 2008 1:21 pm

а чекај..мене надимак ќе ми дадете?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Ное 08, 2008 3:04 pm

А сакаш ли? Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ile-shorty

avatar

Male Број на мислења : 14
Age : 27
Локација : pred PC
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Ное 08, 2008 3:38 pm

eeee sry sea vaka so ke napisam na kirilica ne mi cini neso barot za jazik :S inace gi pocituvam pravilata Smile
inace za nadimak me vikaat shorty deka sum 185/189 cm i faca mi e
ako sakate drug da mi dadete kazete Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Пон Ное 10, 2008 3:55 pm

Иво не се сеќирај имаме и за тебе надимак ... THE BOSS Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Пон Ное 10, 2008 5:44 pm

Go Ka напиша:
Иво не се сеќирај имаме и за тебе надимак ... THE BOSS Wink

хаха ова изгледа ќе му биде најдобриот надимак на иво.... он е нашиот босс pirat

инаку сакам и на иле да му дадам еден надимак ама не ми текнува,штета што не ми текнува...............али ќе му смислиме понатака,бај д веј помогнете френдови Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Пон Ное 10, 2008 8:50 pm

иле мака намачи додека да ја најде македонската подршка хаххаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Пон Ное 10, 2008 11:44 pm

Ајде ќе му најдеме и на иле некој така убав .. само да ми текне нешто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Ное 11, 2008 12:29 am

Go Ka напиша:
Ајде ќе му најдеме и на иле некој така убав .. само да ми текне нешто


хехе гока додека тебе ти дојде нешто при памет и ти текне,возот ке ти замине....хаха исто какко и на мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Сре Ное 12, 2008 8:37 pm

што бидна ова бе? На сите им бега возот, ќе ја сонуваме ние Европа изгледа

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Сре Ное 12, 2008 11:24 pm

иле - шорти
Надимак Иш Very Happy

Kратко и јасно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашиот надимак
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 7Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: