CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Девојки vs Момци

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
АвторПорака
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 1:24 pm

хехе ај ај доста односите машко женско е природни и ние не можеме без вас жените а и вие без нас мажите додуша вие повеќе не можете без нас хехе едниствена разлика меѓу мажите и жените е што жените созреваат порано......ништо друго.....
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 1:25 pm

диме брат или сакаш да им објавиме војна на девојкиве неее греоа се ќе претрпат многу жртви а ние ќе им се сожлиме и ќе им попуштимеVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 1:27 pm

Lover20 напиша:
едниствена разлика меѓу мажите и жените е што жените созреваат порано......ништо друго.....

Сигурен си? Не џабе се рекло, зад секој успешен маж стои успешна жена! А не обратно!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 1:34 pm

хехе па и не мора да значи дека за секој успешен маж стои успешна жена секој сам си го крои животот исто како што мажот може да помогне на жената така и жената може да помогне на мажот сепак секој заеднички живот се состои од споделување и доколку бракот или врската е успешна тогаш помошта е обострана така да слободно може да се каже и дека позади секоја успешна деловна жена стои успешен деловен маж.....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 1:37 pm

Може да се каже ама народот така не кажал оти знае што е вистината хаха. И не се мисли само на жена во бракот или така нешто...и мајката е жена без која не може да опстане ниту еден успешен маж барем во почетокот на својата кариера!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!


Последната промена е направена од [G]irL4[E] на Пон Окт 27, 2008 1:59 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 1:41 pm

да да се согласувам со тебе ама знаеш и како викаат старите мажот е главата а жената е вратот на една успешна фамилија што значи дека жената е директно поврзана и зависна од мажот исто како што мажот зависи од жената така да на исо ниво сме сеа е демократија ги уживаме истите права.....ама сепак ние сме ви ги дале тие права хехе
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 1:45 pm

Lover20 напиша:
да да се согласувам со тебе ама знаеш и како викаат старите мажот е главата а жената е вратот на една успешна фамилија
Точно така! Мажот мисли дека е главен, а всушност жената го врти на кај што сака Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 1:47 pm

хехехе не не жената го носи товарот на мажот а мажот и кажува на жената каде да го врти...хехе
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 1:49 pm

Е ај нареди му на вратот да те врти? Никад! И не за џабе жената може да му прави се’ и сешто на мажот позади грб: никогаш нема да може да си го види тилот! Слаба точка! И плус: ај не збори многу многу да не те стегне вратот и више да не можеш да се свртиш!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 1:58 pm

хехе е ајде де еве сеа си го крцкам нешто несака да слуша ц ц ц ова женска работа ќе да е ц ц ц ај ај ќе видиш ти а ти немој мн мн да мислиш да не те здоболи главата хехе а вратопт може да го види темето а Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 1:59 pm

ама може да го контролира Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 2:11 pm

може да го котролира тилот уффф не би рекол сепак тој е мал мозок и е составен дела од церигата на големиот мозок кој се наога во главата што значи ние пак излегуваме победници и вашиот дел сме го зафатиле за да имаме ние повеќе место за комоцијаVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 3:17 pm

еј најбитно што народот рекол е дека мажот е темел на куќата а жената само столб хаха значи дека ние сме поважни хаха Very Happy lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 3:19 pm

еј инаку љубиша батали ги ако почнеш да се расправас со женски ни на крај краева нема да искочиш,а може само да ги буцкаме,зашто они и од најмала бубачка прават слон хаха geek Basketball lol!

барем така се интересни понекогаш хахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 4:11 pm

Jas mislam deka nitu maskite mozat bez nas nitu pak nie bez niv....toa e fakt:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 4:14 pm

Абе оние кои што велат дека сме исти го велат тоа бидејќи ги мрзи да ја согледат вистинската ситуација,дојдете овде да размозгаме кој како што ... не е можно да сме исти сигурно има некој подобар Razz
ЦВРСТО СТОЈАМ ЗАД ТОА ДЕКА ЖЕНСКИТЕ СЕ ПОДОБРИ ОД МАШКИТЕ Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 5:05 pm

еј се согласувам потполно со плавушка,колку и да се караме ке биде за џабе,мозе и очи да си извадиме за ич ништо хаха инаку
го ка не продолжувај со војната Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 5:07 pm

Dimce* напиша:
еј се согласувам потполно со плавушка,колку и да се караме ке биде за џабе,мозе и очи да си извадиме за ич ништо хаха инаку
го ка не продолжувај со војната Very Happy
јас пак мислев ќе има со кој да си помуабетам за разликите помеѓу машките и женските Very Happy ама ништо не сакате No
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 5:55 pm

хехе е ке праевме муабет ама немаме време скусено ни е од учење за беља,ај друг пат бива ли ? хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 6:01 pm

точно,машкиве без нас се тапа..без навреда
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 11:04 pm

Dimce* напиша:
еј се согласувам потполно со плавушка,колку и да се караме ке биде за џабе,мозе и очи да си извадиме за ич ништо хаха инаку
го ка не продолжувај со војната Very Happy

Диме зошто ми ја саботираш темата?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 11:10 pm

Јас се откажувам, не ме гледате на темава више. Не ги читате мојте постови и поставувате прашања за кој веќе сум дал одговор !! уххх Very Happy МЕ ПОБЕДИВТЕ Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 11:11 pm

Lover20 напиша:
ние ќе им се сожлиме и ќе им попуштимеVery Happy

И покрај тоа што беше у негативна конотација за жените, сепак-секогаш сме ви слаба точка Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 11:15 pm

MengelE напиша:
Јас се откажувам, не ме гледате на темава више. Не ги читате мојте постови и поставувате прашања за кој веќе сум дал одговор !! уххх Very Happy МЕ ПОБЕДИВТЕ Very Happy

Уау! пиши поен! Ама не е фер да не те гледаме на темаФа Sad Не иде тоа така, пишувај некои интересни текстови кое не се твое авторство, поточно копирај некои комични работи преку кои се препукуваат феминистите и шовинистите Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 11:17 pm
Многу е сме скромни ние жените......

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   

Вратете се на почетокот Go down
 
Девојки vs Момци
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: