CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Трачарење!!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторПорака
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Чет Окт 30, 2008 10:44 pm

хехе епа ајде нашишете нешто свое вака не е интересно хехе
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Чет Окт 30, 2008 10:48 pm

Мене ми е баш интересно хаха А и што свое да напишам...интервјуто никако не би можело да се рпераскаже по свое хехе. Eве еден трач за Ејми Вајнхаус: велат дека се наоа у тотална креативна криза, де е во студио де не е, стариот албум сеуште се продава.

Настрада овој пат навистина.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Чет Окт 30, 2008 10:51 pm

хехе интересно па тоа за вас е секојдневна работа немате што да правите и кој со кој се мувалк што обекол и други разни глупости пффффффф
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Чет Окт 30, 2008 11:11 pm

хахахаха па да бидеш информиран значи да бидеш богат, значи да го поседуваш светот! (Платон)

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Чет Окт 30, 2008 11:26 pm

[G]irL4[E] напиша:
Па кога копираш-копираш се’!
копирам бидејќи нема што да му скратам на интервјуто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 12:26 am

Па се разбира, интервју си е интервју, не е лична творба! Wink немаш гајле се’ е ОК!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 12:43 am

hehe ama zavisi za kakva informacija stanuva zbor ako e za nesto pametno e ok ama za gluposti kojkako rekol sto oblekol itn mislam deka nema nikakva smisla so ima tuka interesno.......
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 12:46 am

Епа сеа...ни Платон не прецизирал на какви информации мисли, а ти се знајш хххехе се зезам...ама некогаш нема друг начин да се утепа досада... Па и интересно е да се знае што се случува околу нас.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 12:50 am

samo daimase nekoja smisla u toa ama aj....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 12:53 am

Понекогаш и животот е безсмислен, не се оптоварувај со беспотребни размислувања...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 12:55 am

hehe abe jasne se prepopteretuvam samo vie so tie tracarenje se opteretuvate so bezvezni raboti za nekoj koj i nisto ne to znaci a nekogas moze i da ti nasteti tokmu zaradi nesto sto si go rekla pa nekoj sto ja znae istata licnost i kazal so svoi isprevrteni zborovi i na kraj kasa popara
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 12:57 am

Можеби си во право, не трачари за да си на сигурно. Мене не ми е важно што ќе кажат другите за мене и дали ќе ми се заканат после нешто кажано. Таква сум каква што сум, ценам туѓо мислење, барам да го ценат моето!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:02 am

hehe so sekoja dolzna pocit go cenam tvoeto mislenje samo sakam da ti go kazam i moeto i posledicite od tie vasi mislenja poso ne e retko dve najdobro drugarki da se skaraat tokmu zaradi edno zborce sto si go rekla ti i od edno na drugo koleno toa preislo vo cel roman vo nejzinite usi........i zatoa ne mi se dopaga taa osobina kaj vas devojkite ne deka sum jas nesto protiv galje mie mene ako nekoj i dali zbori za mene samo bi mi bilo neprijatno da cujam nestood nekoj sto si nema vrsak od zivotot a komentira i si go pika nosot vo tugi zivot....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:03 am

Еее тоа веќе се вика озборување, а не трачарење Wink А јас рееетко кога озборувам, а трачарам, не да не Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:03 am

А кој не трачари?Сите трачариме озборуваме тоа е факт....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:05 am

Да да, некој повеќе некој помалку, се’ на се’ ретко кој не кажал ништо лошо или добро за некој во негово отсуство!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:06 am

hehe znam eve kako so jas i ti hehe samo nie tracarime lice u lice hehe hrabro hehe pozz do tebe.....sakav malce da ja vzestam temava i mi uspea hehe
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:07 am

Мило ми е што ти успеа, така успеав да ги оправдам моите мислења Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:09 am

hehe pa kako i da e jas ne odobruvam tracarenje ama ajde sepak sitenie tracarime a da ako isprvociras nekoj na viostinski nacin togas mozes da go cues vistinsktot negovo mislenje hehe
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:11 am

И тоа е умешност! Нека ти биде...Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:12 am

zakon si ajde ke napravam use nekoja vakva provokacija neka pisuvaat site drugo hehe
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:13 am

хехе не тргна со намера да предизвикаш некого, ама ајде...така излезе Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:19 am

abe trgav so taa namera hehe samo ti se fati na jadicata hehe
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:20 am

Подобро за двајцата! Да не ми е досадно...добро се забавував во секој случај.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:24 am

хахаха закон сте нема што и после не сме трачареле ма ај ти се молам е така ве сакам....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Трачарење!!
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 7Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: