CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Трачарење!!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:29 am


_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:47 am

Basketball sunny
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 11:49 am

Да не забегавме малце од темава WinkWinkSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 12:48 pm

Викторија се расоблече за 12 милиони фунти!

Баш кога помисливме дека крена раце од холивудскиот сон, тој и се остварува. Всушност, госпоѓа Бекам потпиша договор со Армани во вредност од 12 милиони фунти, за чија кампања ќе позира во долна облека.На Викторија сепак и успева да го следи секој чекор на својот сопруг, кој да потсетиме, своето згодно тело го покажа на овогодинешната кампања на Армани.

Тригодишниот договор со престижната куќа веќе е потпишан, и Вики го имаше и првото снимање. “Да се добие ваква прилика за соработка со Армани е навистина голема работа, јас го обожавам, и ја почитувам неговата работа“- воодушевено изјавува Вики.Љубовта на моделот и креаторот е взаемна, затоа што ни тој не ги штедеше пофалните зборови за обожаваната Викторија:

“Таа е стилска икона, динамична дама чија влијателност и препознатливост сигурно ќе помогнат во продажбата на нашата долна облека ширум светот.“

Фотографиите на поранешната Спајсица би требало да бидат објавени на крајот на оваа година кога ќе се појави на билбордите и во престижните магазини ширум светот.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:28 pm

јас мислам дека направиле грешка во врска со бекам,би требало мене да ме земат,да видат што се вика тело во вистинска смисла ахаха affraid Laughing

инаку одлични сте за трачарење ве секоја смисла на зборот,секоја чест lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:29 pm

абе ти беше диме од топанско.???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 1:31 pm

хахаха диме манекенот Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 2:30 pm

Lover20 напиша:
hehe so sekoja dolzna pocit go cenam tvoeto mislenje samo sakam da ti go kazam i moeto i posledicite od tie vasi mislenja poso ne e retko dve najdobro drugarki da se skaraat tokmu zaradi edno zborce sto si go rekla ti i od edno na drugo koleno toa preislo vo cel roman vo nejzinite usi........i zatoa ne mi se dopaga taa osobina kaj vas devojkite ne deka sum jas nesto protiv galje mie mene ako nekoj i dali zbori za mene samo bi mi bilo neprijatno da cujam nestood nekoj sto si nema vrsak od zivotot a komentira i si go pika nosot vo tugi zivot....
како што рече магде тоа не е трачарење ... мислам дека отиде во погрешна насока... јас никогаш не сакам да бидам во друштво со некој кој постојано само ОЗБОРУВА ... и ОЗБОРУВАЊЕТО е сосема поразлично од ТРАЧАРЕЊЕТО
Озборувањето е многу лоша особина која што признавам дека премногу ја користат женските во последно време... нема ништо интересно во тоа да бркаш во животот на некој друг човек и да го омаловажуваш со глупите коментари кои подоцна ќе ги дознае тој/таа и може да создадат безброј проблеми, кавги. Затоа НИКОГАШ не озборувам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 7:04 pm

гока не се секирај,тука само така праиме,да придонесеме на форумот да биде поинтересен...


инаку фала на твоето убаво мислење и објаснување Razz


Последната промена е направена од Dimce* на Саб Ное 08, 2008 7:30 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 7:10 pm

Dimce* напиша:
ко га не се секирај,тука само така праиме,да придонесеме на форумот да биде поинтересен...


инаку фала на твоето убаво мислење и објаснување Razz
не е можно да се сеќирам што ти не престануваш да ги делиш твоите позитвни мислења и да сееш позитивна енергија Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 7:12 pm

Иво напиша:
абе ти беше диме од топанско.???
Тој е .. еднаш го даваја на телевизија ама немаше слика SadSadSad aаххаахахааххах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 7:14 pm

S0tE напиша:
Иво напиша:
абе ти беше диме од топанско.???
Тој е .. еднаш го даваја на телевизија ама немаше слика SadSadSad aаххаахахааххах
хахахахаха ме изнасмеја lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 8:43 pm

а соте соте,хаха и мене ме насмеа фала ти сепак afro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Пет Окт 31, 2008 8:47 pm

диме немој да се лутиш јас само прам атмосверава поуба да биди Cool hehe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Ное 01, 2008 12:54 pm

На која програма го даваа? Лејт најт шоу? SmileSmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Ное 01, 2008 12:56 pm

ТВ 1000
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Ное 01, 2008 12:58 pm

После 12?

Еве еден добар трач:

Новите усни на Кидман

Холивудската актерка Никол Кидман на насловната страница на американски магазин ги промовираше нејзините зголемени усни.

Австралиската ѕвезда, позната по своето вкочането студено лице, досега нема признаено дека ставала ботокс или колаген. Но, од неодамнешната фотосесија, која заврши на насловна на магазинот „Parade“ сосема јасно се гледа дека оскаровката Кидман имала пластика.


Никол Кидман на насловната на „Parade“ и постара фотографија со поприроден изглед

Новопечената мајка во изминатите неколку години драстично промени изгледот, нејзината кадрава црвена коса стана права и русокоса. Одредени делови од нејзиното лице станаа неприродно испеглани и затегнати, а други пак мистериозно се зголемија, како на пример нејзините усни.

Во интервјуто за магазинот, познатата актерка зборува за нејзиното мајчинство и дека бракот со Кит Урбан станал уште појак откако заедно успеале да се справат со неговиот проблем со алкохолот.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Ное 02, 2008 6:30 pm

Јаве или сон- Ејми Вајнхаус се здебелила!После Бритни Спирс изгледа дека уште една ѕвезда се врати на себе. Британската музичка ѕвезда Ејми Вајнхаус, судејќи по вчерашните слики, качила некој килограм и изгледа поздраво.Испиените образи на пејачката Ејми Вајнхаус кои ги ’красеа’ насловните страни на таблоидите целава измината година, беа подеднакво познати како и нејзината музика.

Но, најверојатно и Ејми се менува. Откако таа вчера се прошета по Лондонските улици, фотографите имаа можност да ја овековечат нејзината нова појава. Образите и се пополнети, има видливо некој килограм повеќе, косата ја врзала со марама, но лицето сеуште го шминка на ист начин.


Извор : Точка.ком.мк
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Ное 02, 2008 6:31 pm

Е Ејми стварно не е нормална...прво си го уништи животот а сега сака да се враќа у нормала. Не знам дали ќе и оди толку лесно...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Ное 02, 2008 6:34 pm

и Само што прочитав Бритни повторно го удрила бричот ХАХАХАХАХАХ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Нед Ное 02, 2008 10:11 pm

Ејми да се врати во нормала тоа ќе биде повеќе од чудо ... а за бритни не верувам дека ќе го уништи тоа што го има сега и бидејќи сега претстојат АМА 2008 во кои таа пак ќе треба да го започне шоуто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Ное 08, 2008 3:30 pm

На пушачите им е забрането да посвојуваат деца

Советот на општина Редбриџ е прв на територијата на Лондон кој донел одлука пушачите повеќе да не можат да посвојуваат деца поради штетното влијание на пасивното пушење.

Советот на општината Редбриџ се согласил на пушачите да им забрани посвојување на деца, освен под посебни околности. Претставниците на општината во северноисточен Лондон објасниле дека таа одлука која ќе стапи на сила во 2010 година е донесена за да децата се заштитат од влијанието на пасивното пушење. Другите совети ширум Велика Британија вовеле слични мерки кога се во прашање многу мали деца но забраната на Редбриџ се смета за најстрога.

“Знаеме дека ова прашање е многу чувствително, бидејќи некои тоа ќе го доживеат како загрозување на личната слобода. Но ние исто така сме свесни дека пушењето го зголемува ризикот од појава на сериозни болести во детството“ истакнал одборникот Мајкл Страк.

Советот посочил научни докази дека пасивното пушење предизвикува рак на градите и заболување на дишните органи за време на детството. Новите правила детално ќе им бидат објаснети на пушачите а и ќе им биде пружена помош при одвикнување од пушењето.

Хуманитарните организации кои за занимаваат со посвојување сметаат дека ниту едно дете помладо од пет години не би требало да се даде на старател кој пуши.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Ное 08, 2008 4:44 pm

абе жива глупост ова последново
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Ное 08, 2008 7:34 pm

леле ова во америка и други држави,кој знае уште не какви закони ќе донесе,да неможат родителите да си ги видат децата,посебно ако им се развикале еднаш...хаха овој светов спобудалеле скроз на скроз .....
неможам да поверувам со свои очи,а уште помалку со ушите affraid silent
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   Саб Ное 08, 2008 7:52 pm

да бе замисли...тие што посвојуваат деца не смеат да пушат а глеаш детево сирак пуши...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Трачарење!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Трачарење!!
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 7Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: