CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Девојки vs Момци

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 11:24 pm

[G]irL4[E] напиша:
хахаха Smile Тоа не е победа, нерешено е! Smile
Точно Маги Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 1:15 am

hehe ajde neka bide nersno ama sepak mozebi i pobeda sepak se slozivte so naeto mislenje ozlozeno mn porano od vas devojkite....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 1:23 am

Е што, у секој пост викаме исти сме исти сме и на крајот на постот: сепак машките се подобри! Ај провери наназад и ќе видиш дека сум во право...после пак женските се фаќаат на јадицата ова-она, ај не ме терај да зборам Smile голема алапача станав вечерва ххах

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 1:39 am

hehe ajde ajde e ako de nema vrska ajde pocno hehe ajde da te vidam ama pak popametniot popusta hehe i posle ke pocnete da omeknuvate pa ke se fatite voi stapicata hehe i na kraj kako sega ke se vadite ova ona....
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 1:40 am

Хм ај да не почнам јас.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 1:42 am

Абе се нешто ние разгоруваме тема, а цело време изиграваат попаметни...каков кукавичлук Razz

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 1:44 am

Остај ги...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 1:45 am

ajde be pocnete ajde hehe taman
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 1:46 am

Ах вашата пуста желба Smile Ај кулирајте...боље да не ве дираме Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 1:48 am

Да да одморете вечерва не се оптеретувајте не ке можете да спиете хаххаа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 1:52 am

kako i da jas ke odmaram podolgo.........
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 11:51 am

Не ја пратам баш темава .. шо се дешава ?! хеиахиеа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 12:18 pm

Ништо не си пропуштил верувај...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 12:34 pm

ништо посебно а ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 12:37 pm

Почни да читаш...се’ едно исто вртат машкиве во круг SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 2:41 pm

и јас сум испуштила многу од оваа дискусија ... ама гледам ништо посебно
и љуки немој не го распалувај оганот да нема последици Mad хаха
се зезам Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 4:08 pm

хахаха глеам 7 страни се отвориле , а ништо посебно не се случува , само се карате а ? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 4:13 pm

Море никој не се кара овде ... само малце еден строг разговор во кој никој не попушта
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 4:15 pm

Добро " Мори " hahahaha:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Окт 31, 2008 4:19 pm

S0tE напиша:
Добро " Мори " hahahaha:D
хахах ... инаку „море„ - тоа е еден збор македонски кој не спаѓа во мојот дијалект ама ми е интересно кога го применувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Ное 01, 2008 1:08 pm

у Куманово се’ се крати па и наместо „мори“ - „ма“ викаме и наместо „море“ - „бе“ хахха

Инаку да не одам надвор од темава...на темава се постигна целта, се образложи кои се разликите меѓу машките и женските и се заклучи дека не можат едни без други! WinkSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Ное 01, 2008 1:45 pm

[G]irL4[E] напиша:
у Куманово се’ се крати па и наместо „мори“ - „ма“ викаме и наместо „море“ - „бе“ хахха

Инаку да не одам надвор од темава...на темава се постигна целта, се образложи кои се разликите меѓу машките и женските и се заклучи дека не можат едни без други! WinkSmile

па и ние викаме БЕ и МА Smile
а инаку за темава изгледа најпаметното решеније го добивме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Ное 01, 2008 1:47 pm

Единственото би рекла хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Ное 01, 2008 1:55 pm

[G]irL4[E] напиша:
Единственото би рекла хехе
па им попуштивме малце на машките ... нека се порадуваат Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Нед Ное 02, 2008 12:45 pm

хехе абе колку сакате може да зборите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   

Вратете се на почетокот Go down
 
Девојки vs Момци
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: