CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Девојки vs Момци

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Нед Ное 02, 2008 5:50 pm

А вие колју нејќете толку може да се противите хеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Нед Ное 02, 2008 6:26 pm

хехехеехе само на ваква тема може да се отворат 7 да речам скоро страни на кои нема никаква цел хаехиаехаеиа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Нед Ное 02, 2008 6:29 pm

Зошто да не Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Нед Ное 02, 2008 10:12 pm

Море и осум ќе отвориме Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Нед Ное 02, 2008 11:55 pm

хахах се’ по потреба!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Нед Ное 02, 2008 11:57 pm

Ајде ќе потврдиме ли со потпис дека сме ЕДНАКВИ ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ile-shorty

avatar

Male Број на мислења : 14
Age : 27
Локација : pred PC
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Ное 03, 2008 11:47 pm

хехе мози имавте напишано за ова ама нема врска оти јас сеа се зачленив и мака ми бесе се да цитам али...
кој појке сака да има деца (се разбира зените) а ако не сме ние мазите чабе ви е нема да имате деца а кај ке ги најдите НИГДЕЕЕЕ Very Happy cheers lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Ное 04, 2008 12:45 am

ile-shorty напиша:
хехе мози имавте напишано за ова ама нема врска оти јас сеа се зачленив и мака ми бесе се да цитам али...
кој појке сака да има деца (се разбира зените) а ако не сме ние мазите чабе ви е нема да имате деца а кај ке ги најдите НИГДЕЕЕЕ Very Happy cheers lol! lol!

браво бе иле,свака ти част за кажаното хаха позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Ное 04, 2008 11:28 am

аа гока значи ти сеа се откажуваш па ајде да стаиме потпис...се виде кој е подобар хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Ное 04, 2008 3:36 pm

ajde stavam potpis...deka sme ednakvi...mada nekgoas sme bolji Very Happy :Dxaxa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Ное 04, 2008 4:18 pm

Па не се откажувам ... секогаш имате некој приговор ... ако не мислите дека сме еднакви тогаш поубаво за нас женските
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Ное 04, 2008 7:39 pm

секогаш сме во предност, и идете прочитајте таму бон тон, на кого треба да му се отворат врата пред влегување, кој има предност во многу работи, кој пол е понежен... ние божем сакавме компромис а вие пак се инаетите, тоа ти е...типично машки!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Ное 06, 2008 10:51 pm

Еј да ти кажам искрено приказниве навистина ти се добри ама да не си ги сменила ти место мажи жени и сл. а? Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Ное 08, 2008 3:14 am

не таман работа, се’ си е на место немаш гајле Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Ное 08, 2008 3:56 am

Zosto e podobro da se bide ZENSKO!
*Ne okelavuvame!Tra-la-la
*Go slavime svojot megunaroden praznik
*So zadovolstvo gi nosime liljakovata i rozovata boja
*Sekogas zaneme deka nasiot sin e navistina nas
*Imame prednost vo razni kolektivni igri
*4esto ne morame bas da si gi plakame smetkite
*Prvi sme megu zaloznicite sto gi pustaat na-na-na
*Ako sme iznevereni-nie sme zrtvite!
*Ako izneverime izleguva deka maskite se Budali4ki LoooL
*Mozeme da prespieme kaj drugarka ili kole6ka bez opasnost deka ke ne nare4at Homoseksualci
*Mozeme da se skoncentrirame na poveke raboti naednas
*Zenata na pretsedatelot e Prva Dama,a mazot na Pretsedatelkata?Koj e Toj,Vi se Molam?
*AKo se resime za maska profesija,nie sme hrabri i inovatorki.Ako mazot se odlu4i za zenska profesija toj e po malku kukavica a bogami mozno e i da e Homo!haha
*I kone4no mozeme da pravime se sto pravat maskite i seto toa na VISOKI POTPETICI!Very Happy

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Ное 08, 2008 1:14 pm

абе ајде...
како прво вие неможете да стоите и да мочате.
како второ сите машки не проќелавуваат.
како трето...што ќе кажеш на првите две? Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Ное 11, 2008 10:37 pm

Жените се подобри лидери од мажите

Кога станува збор за чесност, интелигенција и други клучни вредности кои треба да ги поседува еден лидер, јавноста ги смета жените за подобри лидери од мажите.


Повеќето од анкетираните лица во едно истражување, сметаат дека мажите и жените се подеднакво добри, но одреден дел од нив се изјасниле дека жените се подобри политички лидери.

Жените биле рангирани според вредностите кои треба да ги поседува еден лидер, и се добиле резултати дека жените поседуваат подобри квалитети и дека имаат поискрен пристап кон луѓето.

Чесноста се смета за најважна карактеристика која се посочува дека секој лидер треба да ја поседува. Половина од испитаните лица, изјавиле дека жените се почесни од мажите и поради тоа имаат поголема доверба во нив.

Кога станува збор за другите професии, жените подобро се снаоѓаат во здравствената заштита и образованието, додека мажите се подоминантни во професиите за борба против криминалот и безбедноста на државата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Сре Ное 12, 2008 8:36 pm


_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Ное 18, 2008 4:58 pm

ајде бе ДОКАЖАНО (од мене)е дека женските се попаметни од машките...тралалала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Сре Ное 19, 2008 11:56 pm

со печат! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Ное 20, 2008 5:14 pm

Оваа тема ќе постои додека постојат девојки и момци на форумот .. до тогаш нема да одредиме кој е подобар lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Ное 22, 2008 2:55 pm

секако хехе


бај д веј:

Еден професор по англиски јазик на таблата напишал:"Woman without her man is nothing" и побарал од учениците да стават интерпункциски знаци.Момчињата ја решиле задачата вака:"Woman, without her man, is nothing".Девојките пак имале друг пристап кон зададената задача.Тие напишале:"Woman! Without her, man is nothing".
_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Ное 22, 2008 5:14 pm


_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Ное 22, 2008 6:44 pm

хехех закон сликичка..ама признајте и вие девојчињата имате мешиња

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Ное 22, 2008 6:47 pm

Иво напиша:
хехех закон сликичка..ама признајте и вие девојчињата имате мешиња
Јас немам Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   

Вратете се на почетокот Go down
 
Девојки vs Момци
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: